Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCEB, "Untitled" målnnig blandteknik på canvas, signerad med datering 2016, format ca 46 x 38 cm
Ingår i temaauktion "Urban Art"
Obetydligt slitage
704688
2019-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här