Corona skrivmaskin

Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin
Corona skrivmaskin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVMASKIN, Corona nr 3, USA 1910-tal, svartlackerad, hopfällbar, i originalväska, längd 26 cm

Bruksslitage, väskan saknar nyckel

704692

2019-11-20