Sceb målning

Sceb målning
Sceb målning
Sceb målning
Sceb målning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCEB, "Untitled" målning på canvas med motiv av fågel sedd framifrån, blandteknik i guld och vitt på svart bakgrund, signerad med datering 2014, format ca 25 x 25 cm

Ingår i temaauktion "Urban Art"

Obetydligt slitage

704711

2019-11-27