Sängbord DUX

Sängbord DUX
Sängbord DUX
Sängbord DUX
Sängbord DUX
Sängbord DUX
Sängbord DUX
Sängbord DUX
Sängbord DUX

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD/SIDOBORD, dux 1980-tal, massiv körsbär, 1 låda, toppskiva med kantsarg, på tre ben, höjd ca 54, diamater ca 49 cm

Smärre slitage

704719

2019-11-20