Monterskåp 1900-tal

Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONTERSKÅP, 1900-talets första hälft, botten med spegelglas, 3 hyllplan i glas, mässing samt trä, höjd 67, 47x37 cm

704725

2019-11-20