Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD Riopalisander, svärtad benställning, 1960/70-tal, höjd ca 83 cm, längd 195 cm, djup 48 cm
CITES intyg för riopalisander medföljer
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, repor
704731
2019-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här