Sideboard riopalisander

Sideboard riopalisander
Sideboard riopalisander
Sideboard riopalisander
Sideboard riopalisander
Sideboard riopalisander
Sideboard riopalisander
Sideboard riopalisander
Sideboard riopalisander
Sideboard riopalisander
Sideboard riopalisander
Sideboard riopalisander
Sideboard riopalisander

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD Riopalisander, svärtad benställning, 1960/70-tal, höjd ca 83 cm, längd 195 cm, djup 48 cm

CITES intyg för riopalisander medföljer

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, repor

704731

2019-12-19