Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st., 1900-tal, slipat glas, dekor av blommor, höjd ca 30-36 cm
PROVENIENS: Stopalo

Den mindre vasen med nagg

704733

2019-11-24