Willy Rizzo bord
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLY RIZZO Bord, svart lack, rotinläggning på skiva samt nedfälld mässingsskål, snurrbar skiva, höjd ca 55 cm, diam 107 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, repor, mässingsskål med fläckar
704737
2019-12-19