Willy Rizzo bord

Willy Rizzo bord
Willy Rizzo bord
Willy Rizzo bord
Willy Rizzo bord
Willy Rizzo bord
Willy Rizzo bord
Willy Rizzo bord
Willy Rizzo bord
Willy Rizzo bord
Willy Rizzo bord
Willy Rizzo bord
Willy Rizzo bord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLY RIZZO Bord, svart lack, rotinläggning på skiva samt nedfälld mässingsskål, snurrbar skiva, höjd ca 55 cm, diam 107 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, repor, mässingsskål med fläckar

704737

2019-12-19