Folke Ricklund oljemålning

Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE RICKLUND (1900-1986): "Fjällmotiv", signerad samt daterad 1943, olja på pannå, ca 43x35 cm

704739

2019-11-20