Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOLKE RICKLUND (1900-1986): "Fjällmotiv", signerad samt daterad 1943, olja på pannå, ca 43x35 cm
704739
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här