Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
ALEXANDER NASMYTH (1758-1840), tillskriven, landskap, olja på pannå, ca 34x44 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
704747
2019-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner