Alexander Nasmyth

Alexander Nasmyth
Alexander Nasmyth
Alexander Nasmyth
Alexander Nasmyth

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

ALEXANDER NASMYTH (1758-1840), tillskriven, landskap, olja på pannå, ca 34x44 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

704747

2019-11-24