Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD, fanerat med mahogny, 1900-talets mitt, svängd skiva, 4 lådor, beslag i mässing, brickmärkt "Förenades Möbler, Linköping", höjd ca 65, 120x42 cm, nyckel medföljer
Märken
704756
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här