Toilettebord mahogny

Toilettebord mahogny
Toilettebord mahogny
Toilettebord mahogny
Toilettebord mahogny
Toilettebord mahogny
Toilettebord mahogny
Toilettebord mahogny
Toilettebord mahogny

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, fanerat med mahogny, 1900-talets mitt, svängd skiva, 4 lådor, beslag i mässing, brickmärkt "Förenades Möbler, Linköping", höjd ca 65, 120x42 cm, nyckel medföljer

Märken

704756

2019-11-22