Klubbat för:
750 SEK
2 000 SEK
NATTYGSBORD, 1 par, fanerade med mahogny, 1900-talets mitt, dragringar i mässing, brickmärkt "Förenades Möbler, Linköping", höjd ca 54, 49x34 cm
Ytskador
704764
2019-11-22