Nattygsbord mahogny

Nattygsbord mahogny
Nattygsbord mahogny
Nattygsbord mahogny
Nattygsbord mahogny
Nattygsbord mahogny
Nattygsbord mahogny
Nattygsbord mahogny
Nattygsbord mahogny

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

NATTYGSBORD, 1 par, fanerade med mahogny, 1900-talets mitt, dragringar i mässing, brickmärkt "Förenades Möbler, Linköping", höjd ca 54, 49x34 cm

Ytskador

704764

2019-11-22