Antoni Tapies litografi
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANTONI TAPIES (1923-2012): Noire et Ocre,
färglitografi, 1967, signerad och numrerad Tapies 71/75. Editerad av Maeght, Paris
I. 39 x 56,5 cm S. 42,5 x 63 cm
LITTERATUR: Galfetti 141
Gulnader
704765
2019-11-20