Antoni Tapies litografi

Antoni Tapies litografi
Antoni Tapies litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): Noire et Ocre,
färglitografi, 1967, signerad och numrerad Tapies 71/75. Editerad av Maeght, Paris
I. 39 x 56,5 cm S. 42,5 x 63 cm
LITTERATUR: Galfetti 141

Gulnader

704765

2019-11-20