Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, fanerade med bok, 1900-talets andra hälft, av Gripsholmsmodell, lösa dynor, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
704769
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här