Klubbat för:
55 EUR
Utropspris
150 EUR
TESIL, silver, otydligastämplar, Ryssland 1900-talets början, vikt 68 g, förgyllt skedblad, längd ca 18 cm.
Bruksslitage
704774
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här