Rysk tesil

Rysk tesil
Rysk tesil
Rysk tesil
Rysk tesil
Rysk tesil
Rysk tesil
Rysk tesil
Rysk tesil

Klubbat för:

55 EUR

Utropspris

150 EUR

TESIL, silver, otydligastämplar, Ryssland 1900-talets början, vikt 68 g, förgyllt skedblad, längd ca 18 cm.

Bruksslitage

704774

2019-12-06