Verner Thomè oljemålning

Verner Thomè oljemålning
Verner Thomè oljemålning
Verner Thomè oljemålning
Verner Thomè oljemålning
Verner Thomè oljemålning
Verner Thomè oljemålning
Verner Thomè oljemålning
Verner Thomè oljemålning

Klubbat för:

960 EUR

Utropspris

1 200 EUR

VERNER THOMÈ (1878-1953) Utsikt från Sordavala, signerad samt daterad 1931, olja på pannå, 42x55 cm

704778

2019-12-04