Arthur Secunda

Arthur Secunda
Arthur Secunda
Arthur Secunda
Arthur Secunda

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARTHUR SECUNDA (född 1927): The Anarchist, signerad och numrerad 193/250, färgserigrafi, ca 58x43 cm

704779

2019-11-20