Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
INA COLLIANDER (1905-1985) Änglar, signerad samt senare daterad -45, träsnitt, t.p.l´A, I 10, II 3/10, 49x37 cm
704787
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här