Ina Colliander träsnitt

Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

INA COLLIANDER (1905-1985) Änglar, signerad samt senare daterad -45, träsnitt, t.p.l´A, I 10, II 3/10, 49x37 cm

704787

2019-11-22