Klubbat för:
800 SEK
800 SEK
VICKE LINDTSRAND, figurin i form av elefant, Upsala Ekeby, glaserad keramik, etikettmärkt, höjd ca21, längd ca 24 cm
Ytslitage mindre repor
704788
2019-11-21