Juho Rissanen etsning

Juho Rissanen etsning
Juho Rissanen etsning
Juho Rissanen etsning
Juho Rissanen etsning
Juho Rissanen etsning
Juho Rissanen etsning
Juho Rissanen etsning
Juho Rissanen etsning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

JUHO RISSANEN (1873-1950) Gumma, signerad samt daterad 1905, etsning, 18x15,5 cm

704792

2019-11-22