Juho Rissanen etsning
Valmis
2019-11-22
704792
| Korkein tarjous | 30 EUR |
| Arviointi | 200 EUR |
JUHO RISSANEN (1873-1950) Gumma, signerad samt daterad 1905, etsning, 18x15,5 cm