Gustaf Axel Berg, fåtölj
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF AXEL BERG, "Torparen", fåtölj, G.A Berg, Stockholm 1930-40-tal, sadelgjord, armlän i lackerad bok, stomme i björklaminat,sitthöjd ca 38,
Ej stämpelsignera, sadegljorden trasig, lagningar med järnbeslafg, ostadig
704794
2019-11-21