Gustaf Axel Berg, fåtölj

Gustaf Axel Berg, fåtölj
Gustaf Axel Berg, fåtölj
Gustaf Axel Berg, fåtölj
Gustaf Axel Berg, fåtölj
Gustaf Axel Berg, fåtölj
Gustaf Axel Berg, fåtölj
Gustaf Axel Berg, fåtölj
Gustaf Axel Berg, fåtölj
Gustaf Axel Berg, fåtölj
Gustaf Axel Berg, fåtölj

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF AXEL BERG, "Torparen", fåtölj, G.A Berg, Stockholm 1930-40-tal, sadelgjord, armlän i lackerad bok, stomme i björklaminat,sitthöjd ca 38,

Ej stämpelsignera, sadegljorden trasig, lagningar med järnbeslafg, ostadig

704794

2019-11-21