Mikael Stanowsky akvarell

Mikael Stanowsky akvarell
Mikael Stanowsky akvarell
Mikael Stanowsky akvarell
Mikael Stanowsky akvarell
Mikael Stanowsky akvarell
Mikael Stanowsky akvarell
Mikael Stanowsky akvarell
Mikael Stanowsky akvarell

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

MIKAEL STANOWSKY (1883-1935) Ekor vid stranden, signerad, akvarell, 30x23 cm

704797

2019-11-22