Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
AMPEL, plåt och mässing, 1900-talets andra hälft, empirestil, 8 ljusatmar, dekor i form av lagerkransar, höjd ca 55, dimaeter 64 cm
Skärmarna med skador
704831
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här