Ampel empirestil

Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AMPEL, plåt och mässing, 1900-talets andra hälft, empirestil, 8 ljusatmar, dekor i form av lagerkransar, höjd ca 55, dimaeter 64 cm

Skärmarna med skador

704831

2019-11-22