Soffbord Peru

Soffbord Peru
Soffbord Peru
Soffbord Peru
Soffbord Peru
Soffbord Peru
Soffbord Peru
Soffbord Peru
Soffbord Peru
Soffbord Peru
Soffbord Peru
Soffbord Peru
Soffbord Peru

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, betsat lövträ, Peru, 1900-talets andra hälft, läderklädd skiva med präglat mönster, höjd ca 42, 130x51 cm

Slitage

704838

2019-11-22