Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STEN LINDHOLM, komposition, olja på duk, signerad S.L, på ramen á tergo daterad -93, 37 x 32 cm.
704859
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här