Sten Lindholm

Sten Lindholm
Sten Lindholm
Sten Lindholm
Sten Lindholm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STEN LINDHOLM, komposition, olja på duk, signerad S.L, på ramen á tergo daterad -93, 37 x 32 cm.

704859

2019-11-29