soffbord

soffbord
soffbord
soffbord
soffbord
soffbord
soffbord
soffbord
soffbord
soffbord
soffbord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, nyrokokostil, 1900-tal, höjd ca 60, diameter 97 cm

Bruks och åldersslitage

704876

2019-11-21