Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): (2), "Norrskär", "Waxholm I Östhammar", signerade och daterade Bert-Håge Häverö, 160/290 resp. EA, färglitografier, ca 38x46 vardera cm
704879
2019-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här