Bert-Hågen Häverö färglitografier

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): (2), "Norrskär", "Waxholm I Östhammar", signerade och daterade Bert-Håge Häverö, 160/290 resp. EA, färglitografier, ca 38x46 vardera cm

704879

2019-11-21