Klubbat för:
11 000 SEK
8 000 SEK
NILS DARDEL (1888-1943): Flickporträtt, signerad och daterad Dardel 1928, blyerts på papper, 61x43 cm, utställningsetikett: Liljevalchs konsthall 1955
Gulnad
704892
2019-11-21