Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
DRYCKESHORN, nysilver och horn, sent 1800-tal, locket krönt av kvinnofigur, skaftet i form av amorin, höjd 57 cm.
Slitage, gravyr.
704899
2019-11-29