Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHOKLADFORMAR, 4 st, lergods, 1900-talets början, delvis glaserade, lngd 30-33, bredd 22,5-27 cm, ställ medföljer.
Slitage, nagg och avslag.
704905
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här