Chokladformar

Chokladformar
Chokladformar
Chokladformar
Chokladformar
Chokladformar
Chokladformar
Chokladformar
Chokladformar
Chokladformar
Chokladformar
Chokladformar
Chokladformar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHOKLADFORMAR, 4 st, lergods, 1900-talets början, delvis glaserade, lngd 30-33, bredd 22,5-27 cm, ställ medföljer.

Slitage, nagg och avslag.

704905

2019-11-29