Egron Lundgren oljemålning

Egron Lundgren oljemålning
Egron Lundgren oljemålning
Egron Lundgren oljemålning
Egron Lundgren oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EGRON LUNDGREN (1815-1875): tillskriven, motiv från Venedig, signerad E, olja på duk, 26x35,5 cm

Tryckskador från duk, krackeleringar

704917

2019-11-21