Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGHÄST, trä, 1900-talets början, bemålad, höjd ca 87, längd 128 cm

skador, ej komplett utrustning

704921

2019-11-20