M Pyk
2019-11-26
704923
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Den röda vagnen", signerad och daterad M Pyk 1973, blandteknik på papper, ca 11x16 cm