Natasha Ponce digital print

Natasha Ponce digital print
Natasha Ponce digital print
Natasha Ponce digital print
Natasha Ponce digital print

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATASHA PONCE (2000-tal): "Cambio de Habito 1", signerad Natasha Ponce och daterad 2004, E/A, digital print, bildmått ca 90x90 cm

Proveniens: Edsvikens Konsthall.

704928

2019-11-21