Trine Folmoe- Självporträtt

Trine Folmoe- Självporträtt
Trine Folmoe- Självporträtt
Trine Folmoe- Självporträtt
Trine Folmoe- Självporträtt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRINE FOLMOE (Norge, född 1964): Anatomisk studie, signerad T Folmoe, kol på papper, bildmått ca 103x87 cm

Proveniens: Edsvikens Konsthall.

704929

2019-11-21