Carmin Teogogin

Carmin Teogogin
Carmin Teogogin
Carmin Teogogin
Carmin Teogogin
Carmin Teogogin
Carmin Teogogin
Carmin Teogogin
Carmin Teogogin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARMIN TEOGOGIN, (Samtida, Ukraina) Komposition med blommor, olja på duk, 80 x 80 cm, signerad a tergo.

Proveniens: Edsvikens Konsthall.

704930

2019-11-21