Vilmantas Marcinkevi?ius
2019-11-21
704932
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VILMANTAS MARCINKEVICIUS, (f. 1969), "Adam", olja på duk, signerad, 70x60 cm.
Proveniens: Edsvikens Konsthall.