Märta Rovin
Closed
2019-11-21
704933
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
MÄRTA ROVIN (f. 1978), "Gjorda Drömmar", olja på duk, signerad a tergo, ca 92x72 cm.
Proveniens: Edsvikens Konsthall.