Lars Sjögren olja

Lars Sjögren olja
Lars Sjögren olja
Lars Sjögren olja
Lars Sjögren olja
Lars Sjögren olja
Lars Sjögren olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS SJÖGREN, (1931-2016), utan titel, signerad och daterad Sjögren-71, olja på duk, 87x99 cm

PROVENIENS: Åke Andréns samling 2011, Stockholms auktionsverk

704937

2019-11-21