Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Biedermeir, omkring 1800-talets mitt, interiörscen med man och högläsande flicka, olja på duk, ca 63x47 cm

Krackelyrer, slitage, ytsmuts

704959

2019-11-22